Naše riešenia sú orientované cielene na komplexné a špecifické požiadavky našich zákazníkov. Naše komplexné zručnosti v oblasti nehnuteľností, stavebníctva a stavebnej chémie sú základom poskytovaných služieb, riešení a inovácií, ktoré sú jednoznačnými zákazníckymi výhodami.

Sme odborníci na realitnú činnosť, stavebníctvo a stavebnú chémiu, ako aj predaj, výstavbu a prestavbu nehnuteľností, samostatne alebo integrovane. Preto máme jedinečnú pozíciu na generovanie maximálnej pridanej hodnoty pre našich zákazníkov.

Ponúkame vysoko profesionálne služby, riešenia a stavebnú chémiu zákazníkom – spoločnostiam a jednotlivcom.

Poskytujeme stavebným, inžinierskym a realitným developerom, poradenstvo, programový manažment, stavebnú činnosť a prevádzkovú podporu, spolu s komplexným portfóliom špičkových produktov a riešení.

Ponúkame vysoko profesionálne služby, riešenia a stavebnú chémiu zákazníkom – spoločnostiam a jednotlivcom. Naším cieľom je budovať dlhodobé, udržateľné partnerstvá.

Z našej ponuky vyberáme:

  • Široká ponuka služieb a stavebných materiálov pre realizáciu stavieb,
  • novostavby, rekonštrukcie a prestavby,
  • stavebné a búracie práce,
  • zatepľovanie, fasády a omietanie,
  • sokle, obklady, dlažby,
  • maľovanie, stierky,
  • lešenia, komplexný servis a doprava

Pomôžeme Vám postaviť Váš sen

S nami si môžete oddýchnuť s vedomím, že máte talentovaných a motivovaných ľudí, s ktorými môžete realizovať projekt, stavbu, prestavbu alebo predaj nenuteľnosti či katastrálne konanie. Náš tím má široké spektrum zručností potrebných na realizáciu kritických realitných a stavebných projektov bez ohľadu na rozsah.

Naše schopnosti, skúsenosti a dodacie lehoty, kvalita a cenová dostupnosť, určite potešia našich zákazníkov.