Ponúkame flexibilný pracovný čas, vlastné priestory, zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj a vysoké provízie.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
  • obhliadky nehnuteľností
  • sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce aj z domu a aj popri inom zamestnaní.

Makléri majú k dispozícii:

  • kancelárske priestory s parkovaním pre klientov
  • zasadaciu miestnosť, kde môže rokovať s klientom
  • wifi pripojenie v kancelárii je zabezpečené zdarma
  • inzercia nehnuteľností a propagácia maklérov na internete: prístupy na realitné portály
  • reklama, inzercia nehnuteľností

Ponúkame:

  • stabilitu, skúsenosti a rokmi osvedčené know how spoločnosti na trhu s nehnuteľnosťami,
  • motivujúce finančné ohodnotenie – až 80 % provízie pre Vás,
  • zaškolenie každého nového makléra, marketing, motivácia, obchodné zručnosti, komunikácia,
  • uznanie a možnosť kariérneho rastu,

Požiadavky:

  • vek od 20 rokov
  • dosiahnuté stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • živnosť, podnikanie
  • Komunikatívny, spoločenský typ s príjemným vystupovaním, zodpovedný a tímový hráč so záujmom o ďalšie vzdelávanie.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.