Zaistenie popredajného servisu

sťahovanie, maľovanie, upratovanie, rekonštrukcie

Pokiaľ ste časovo a pracovne natoľko zaneprázdnení, že si nemôžete dovoliť dlhý výpadok kvôli sťahovaniu, maľovaniu alebo upratovaniu, vyhraďte si vo vašom rozpočte zopár eur navyše.

Informujte sa o popredajných službách, kde vám nielen prevezú, ale aj prenesú jednotlivé kusy nábytku z bytu do bytu. Dajte si takto prepraviť najmä tie väčšie a o zvyšok sa už postaráte vy. Ušetríte tak mnoho času a v podstate keď sa vrátite skôr do práce, peniaze sa vám aj tak vrátia späť.

Snažte sa neprenášať zbytočne to, čo už roky nepoužívate. Pri balení postupujte s rozvahou. Nebaľte všetko, čo vám príde pod ruku, ale vyhadzujte rovno aj to, čo už nebudete potrebovať. Do nového bytu predsa nechcete naťahať toľko nezmyslov a od začiatku si zahltiť jeho priestory tým, čo má byť už dávno vyhodené.

Presun z jednej domácnosti do druhej trvá často niekoľko dní. Aby ste len tak nezmyselne nepobehovali po byte, určite si nejaké priority. Najprv si preneste tašku s oblečením, ktoré ste si vyhradili pre nasledujúce dni. K tomu pridajte nevyhnutnú kozmetiku, po ruke majte aj nejakú agendu, ktorú vám bude treba napríklad kvôli práci. Nezabudnite aj na nejaký kuchynský riad, inak sa môže ľahko stať, že sa budete musieť deliť o jeden tanier, pokiaľ sa dostanete k celej súprave. Zoraďte si takto krabice podľa dôležitosti, aby ste nemali nový domov plný ozdobných drobností a zvyšok musí čakať na to, pokiaľ ich vyložíte.

Pokiaľ máte záujem o niektorú z našich popredajných služieb neváhajte nás kontaktovať.