Ak ste uvažovali nad tým, ako naštartovať vlastnú firmu, alebo rozšíriť ponuku služieb v už rozbehnutej spoločnosti, prípadne pracovať ako realitný maklér v oblasti predaja nehnuteľností alebo iným spôsobom s nami spolupracovať, ste na správnom mieste, kde sa inšpirovať!

Sieť našich partnerov tvorí neoddeliteľnú súčasť nášho úspechu. Našim cieľom je dlhodobé partnerstvo, ktoré v konečnom dôsledku bude prínosom pre všetky zúčastnené strany, našich klientov a spolupracujúcich partnerov.

Chcem spolupracovať ako dodávateľ služieb
Počas celého cyklu sprostredkovania predaja či prenájmu nehnuteľností je dôležité pokrývať rôznorodé služby, od právnychnotárskych úkonov, geodetických prác, až po zastupovanie pred úradmi – stavebné konanie, kataster atď. Zároveň ponúkame našim klientom aj popredajný servis (sťahovanie, malovanie, upratovanie, menšie rekonštrukčné práce). Pokiaľ máte záujem o spoluprácu neváhajte nás kontaktovať.

Chcem pracovať ako realitný maklér
Hľadáme nezávislých, aktívnych, dravých ľudí, pre ktorých maklérstvo nie je len práca, ale vášeň a majú ju radi. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie (až 80% provízie zostáva Vám), zázemie zabehnutej firmy, úvodné zaškolenie, vzdelávanie, pomoc a podporu, kancelárske priestory a inzerciu pokrytú v TOP realitných médiách. Pokiaľ máte záujem pozrite si aktuálnu ponuku pracovných pozícií.

Mám Tip – Chcem spolupracovať na obchode
Máte veľa známych? Viete o nehnuteľnostiach, ktoré sú na predaj, prípadne poznáte niekoho, kto plánuje kúpu nehnuteľnosti? Aj pre Vás máme ponuku spolupráce. Pokiaľ Vás neláka stať sa úspešným maklérom, získajte províziu ako tiper. Kontaktujte nás a získajte ďalší príjem na základe Vašich tipov predaja či kúpy nehnuteľností.