HGP Glet

Úlohou stierkovania je primárne zachytiť posledné nerovnosti, vytvoriť koncízny podklad pre interiérové steny a stropy a hlavne pripraviť všetko na poslednú, najmä estetickú úpravu, či už to bude maľovanie alebo tapetovanie. Pre vytvorenie rovných a hladkých stien ponúkame profesionálnu hmotu – Glet stierku.

Sadrové stierky sa ľahko spracúvajú, dobre nanášajú, sú antialergické a vytvárajú ideálny povrch pre dýchanie stien. Samotný povrch vďaka nasiakavosti sadry akoby regulovala optimálnu vlhkosť, pri príliš suchom prostredí vlhkosť uvoľňuje, pri zvýšení vlhkosti zasa isté percento absorbuje. Jemná pórovitosť sadrových stierok tak pomáha udržiavať ideálnu mikroklímu v interiéry.

Použitie: Univerzálna zarobená omietka určená na priame použitie na tenkovrstvové omietky, panelové povrchy, jadrové omietky, betón, pórobetón a sadrokartón. Vhodná na zhotovenie finálnej vrstvy alebo opravu starých omietok v interiéri a exteriéri.

Výroba:

Proces výroby je šetrní k životnému prostrediu.

Poznámka:

Pre zachovanie 100% kvality a spokojnosti, odporúčame použiť pod stierku penetračný náter HGP. Aby si stierka zachovala svoju hladkú štruktúru a ostala odolná voči sterom, odporúčame naniesť farbu Hagepol / Hagepol P.