HGP Stirofix

Lepilo na polystyrén / Lepiaca a výstužná malta
STIROFIX lepidlo je určené na lepenie termoizolačných dosiek z polystyrénu na fasáde a vnútorných povrchoch tehál, betónu, betónu, malty atď. STIROFIX je práškový materiál vyrobený z hydrofobnych spojív, minerálnych agregátov, polymérnych syntetických spojív a prísad, ktoré zlepšujú adhézne vlastnosti materiálu, zvyšujú hydrofóbnosť, zlepšujú zapracovanie a paropriepustnosť.

HGP Stirofix-M

Lepidlo na sieťovinu / Lepiaca a výstužná malta
STIROFIX-M sa používa na vystužovanie a vyrovnávanie tepelnoizolačných dosiek z polystyrénu na fasáde a vnútorných povrchoch tehál, betónu, plynového betónu, malty atď. STIROFIX-M je práškový materiál vyrobený z hydrofobnych spojív, minerálnych agregátov, polymérnych syntetických spojív a aditív, ktoré zlepšujú adhézne vlastnosti materiálu, zvyšujú hydrofóbnosť, zlepšujú vstrebávanie a paropriepustnosť.

HGP Podoliv

samonivelačná hmota
PODOLIV je samonivelačná masa určená na vyrovnávanie betónových podláh. PODOLIV je práškový materiál vyrobený z hydrofobnych spojív, polymérnych spojív, minerálnych agregátov a prísad, ktoré zlepšujú vlastnosti adhézie, odolnosti proti opotrebovaniu, zvýšenie hydrofóbnosti a zlepšenie priľnaosti. Podlahy ošetrené podlahou PODOLIV sú pevné, odolné voči opotrebovaniu a zároveň vynikajúcim základom pre inštaláciu parkiet, kobercov a rôznych syntetických podláh.

HGP Kerafix

Lepidlo na keramicke obklady
KERAFIX je tenkovrstvové lepidlo na lepenie keramických dlaždíc, betónových prvkov a podobne. Aplikuje sa na demontované steny a betónové povrchy vo vnútri aj vonku. KERAFIX je práškový materiál vyrobený z hydrofobných spojív, minerálnych agregátov, polymérnych spojív a aditív, ktoré zlepšujú adhézne vlastnosti materiálu, zvyšujú hydrofóbnosť a zlepšujú priľnavosť.

HGP Samal V

vápenno-cementová malta na omietanie a zahladzovanie vnútorných betónových povrchov
SAMAL je špeciálna malta v šedom prášku vyrobená z hydrofóbnych spojív, plnív uhličitanu vápenatého a špeciálnych prísad, ktoré mu dávajú vlastnosti lepšieho priľnavosti k HAGEMALu (pevná vnútorná malta) a pevnosti.

HGP Glet

Vnútorná akrylová masa
GLET je určený na vnútorný povrch steny. GLET je biely práškový materiál vyrobený z polymérnych spojív, minerálnych agregátov a aditív, ktoré zlepšujú vlastnosti steny a mechanické vlastnosti.